DOM Z LOKALEM UZYTKOWYM W CENTRUM WEJHEROWA
Przytulny dom w Wejherowie. Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum – kameralna atmosfera, a zarazem bliskość wszelkiego rodzaju udogodnień i obiektów użyteczności publicznej.Ogromnym atutem położenia nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja pod względem komunikacyjnym – kilka minut pieszo do SKM, sklepów, urzędów oraz centrum miasta. Położenie przy ulicy w niedalekim sąsiedztwie parku oraz lasu zapewnia ciszę i spokój. W bryle budynku jest lokal użytkowy, z osobnym wejściem, o powierzchni 36,04m2 ( 3 pomieszczenia). Lokal polecamy na gabinet dentystyczny, lekarski, kosmetyczny bądź pracownię. Budynek posiada kamery oraz alarm.

OFERTA BEZPOŚREDNIA – KLIENT KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!
Parter domu stanowi otwartą przestrzeń, kuchnia przechodzi w oranżerię. Na piętrze są 3 sypialnie i łazienka oraz duży taras. W salonie znajduje się bardzo ładny kominek wykonany z naturalnego piaskowca z mosiężnym, przepięknym wkładem – z dodatkowym rozprowadzeniem ciepła na pokoje. Budynek posadowiony został na dużej, płaskiej działce o powierzchni 688 m2. Większość działki pokrywa ogród z licznymi nasadzeniami. Malownicze oczko wodne wraz z kaskadą z naturalnego piaskowca.
Podjazd wyłożony kostką brukową. Jeden wolnostojące garaż (40 m2) oraz wiata na drugi samochód. W klimatycznym dodatkowym domku z tyłu ogrodu znajduje się jacuzzi. Teren w całości ogrodzony, na działce znajduje się wiata na drewno.
W pobliżu: centrum miasta, SKM, autobus, przychodnie, kościoły, biblioteka, szkoły, przedszkola, poczta, usługi, las 300 m, park
Do wglądu: orzeczenie techniczne stanu konstrukcji budynku mieszkalnego z garażem wraz z inwentaryzacją stanu istniejącego.
Polecamy i zachęcamy do oglądania .